PAR MUMS

ZEMENĪTES SNIEGĀ radās tālajā 2001. gadā, kad tika atvērts pirmais dāvanu internetveikals Rīgā,  Ernesta Birznieka-Upīša ielā. Pēc tam sekoja mīlīgais dāvanu veikaliņš un Barona ielā. Šobrīd ZEMENĪTES SNIEGĀ savu mājvietu ir radušas Vecpiebalgas pusē, Dzērbenes pils pagrabos. Tuvāk dabai un tuvāk iedvesmai, kur mierīgā gaisotnē attīstīt radošās idejas! 

Mums bieži jautā: “Kāpēc nosaukums ZEMENĪTES SNIEGĀ?” Atbilde ir pavisam vienkārša – kāpēc gan ne? :) Šis jaukais nosaukums raksturo mūs un to, ko darām – radām īpašas dāvanas ar mīlestību.

ZEMENĪTES SNIEGĀ ir ģimenes uzņēmums, kura pamatkomandu veido Paseku ģimene – Indra un Uldis. Ikdienas komunikāciju ar klientiem ir uzņēmusies Indra. Viņa seko līdzi aktualitātēm Latvijā un pasaulē, lai dāvanu piedāvājums kļūtu arvien interesantāks un daudzveidīgāks. Indra ikdienā veido arī dāvanu personalizācijas dizainus, kam lieti noder iegūtais bakalaura grāds grafiskajā dizainā. Savukārt Uldis ir uzņēmuma tehniskais balsts, kas vienmēr mēģina realizēt un "atdzīvināt" katru veidoto dizainu, atklājot gravēšanas un sietspiedes apdrukas niķus un stiķus. Arī dāvaniņu piegāde ir Ulda uzdevums, ko starp citu, viņš veic izcili!

Ikdienā mēs aktīvi papildinām mājaslapas un e-veikala produktu un pakalpojumu klāstu. Vai zināji, ka mūsu klientu mīlētākais produkts ir koka pulksteņi? Tos ar mīlestību darinām mūsu īpašajā darbnīcā – no idejas līdz pat skaistam dāvanas iesaiņojumam. Īpaši mīļš laiks mums ir pavasaris un vasara, kad mūsu radītie pulksteņi dodas pie lieliskajiem pedagogiem un jaunajiem pāriem.

Un tas vēl nav viss! Mūsu apdrukas darbnīcā top personalizētas krūzītes, lietussargi, etiķetes, lentītes un vēl daudz kas cits. Viens no mūsu jaunākajiem piedāvājumiem ir sietspiedes druka. Ar to mēs spējam realizēt skaistu dāvanu kastīšu, maisiņu, vizītkaršu, ielūgumu un auduma apdruku. Papildus tam piedāvājam arī grafiskā dizaina izveidi un maketēšanas pakalpojumus.

Ziemassvētkos un Jāņos mūsu darbnīca piepildās ar dažādiem gardumiem, lentītēm un skaisti noformētām dāvanu kastītēm, kas dodas iepriecināt uzņēmumu darbiniekus un viņu bērnus, klientus, kā arī sadarbības partnerus.
Korporatīvajiem klientiem piedāvājam arī individuālu dāvanu komplektu izveidi, dāvanu saiņošanu, kā arī to piegādes pakalpojumus. Katru dāvaniņu mēs saiņojam ar īpašu mīlestību, ko vēlamies nodot Jums!

Lai paplašinātu pasākumu un korporatīvo suvenīru piedāvājumu, mēs sadarbojamies ar prezentācijas priekšmetu ražotājiem visā Eiropā. Ja vēlies savam uzņēmumam izveidot unikālas dāvaniņas, raksti mums! Mēs uzklausīsim Jūsu ideju un piedāvāsim lieliskus risinājumus tās realizēšanai.

Labprāt kļūsim par Jūsu radošo palīgu ikdienā un svētkos!


Ar cieņu,
Zemenītes sniegā radošā komanda
Indra un Uldis